26
Април
Петък
-
06:00
06:00 - 11:00
Сутрешна йога с Бистра: Спокойна нервна система - еп. 1
-
07:00
07:00 - 11:00
Фитнес с Диляна
-
07:30
07:30 - 11:00
Бъди във форма с Рори
-
08:00
08:00 - 11:00
Сутрешна йога с Бистра: Спокойна нервна система - еп. 1
-
09:00
09:00 - 11:00
Предизвикателство за тялото: Пълна тренировка за цяло тяло - еп. 1
-
10:00
10:00 - 11:00
Възстановяване след раждане с Ваня - еп. 3
-
10:30
10:30 - 11:00
Възстановяване след раждане с Ваня - Динамична тренировка за заети майки второ ниво - еп. 5
-
11:00
11:00 - 11:00
ЧАСЪТ НА ХРАНАТА. Трансформирай се: да измерим калориите /сезон 1/ - еп. 5
-
11:30
11:30 - 11:00
Трансформирай се: да измерим калориите /сезон 2/
-
11:45
11:45 - 11:00
Трансформирай се: да измерим калориите /сезон 2/
-
12:00
12:00 - 11:00
Пилатес с Диляна Костова: Средно ниво - еп. 7
-
13:00
13:00 - 11:00
"За Връзки"
-
14:00
14:00 - 11:00
Възстановяване след раждане с Ваня - еп. 3
-
14:30
14:30 - 11:00
Възстановяване след раждане с Ваня - Динамична тренировка за заети майки второ ниво - еп. 5
-
15:00
15:00 - 11:00
ЧАСЪТ НА КРАСОТАТА: Пътят на Йога със Сана
-
15:30
15:30 - 11:00
По стъпките на красотата с Гери - еп. 2
-
16:00
16:00 - 11:00
Матине с Рени Веселинова - повторение от събота
-
16:30
16:30 - 11:00
Надя Дейли - еп. 7
-
17:00
17:00 - 11:00
Изгряващи звезди с Елена Яръмова
-
17:30
17:30 - 11:00
Натурален културизъм
-
18:00
18:00 - 11:00
Пътят на Йога със Сана
-
18:30
18:30 - 11:00
Пътят на Йога със Сана
-
19:00
19:00 - 11:00
Формирай духа си - еп. 1
-
19:30
19:30 - 11:00
Формирай духа си - еп. 2
-
20:00
20:00 - 11:00
Швъргалото: Пусто или празно /1 част/
-
20:30
20:30 - 11:00
Швъргалото: Пусто или празно /2 част/
-
21:00
21:00 - 11:00
Матине с Рени Веселинова - повторение от неделя
-
21:30
21:30 - 11:00
Надя Дейли - еп. 8
-
22:00
22:00 - 11:00
Сутрешна йога с Бистра: Спокойна нервна система - еп. 1
-
22:30
22:30 - 11:00
Сутрешна йога с Бистра: Спокойна нервна система - еп. 1, част 2
-
23:00
23:00 - 11:00
"За Връзки"
27
Април
Събота
-
06:00
06:00 - 11:00
Вечерна йога с Криси: Енергична йога - еп. 1
-
07:00
07:00 - 11:00
Вечерна йога с Криси: Виняса флоу за сила и баланс - еп. 2
-
08:00
08:00 - 11:00
Вечерна йога с Криси: Виняса за начинаещи - еп. 3
-
09:00
09:00 - 11:00
Акция Адри - еп. 2
-
09:30
09:30 - 11:00
Акция Адри - еп. 3
-
10:00
10:00 - 11:00
ПРЕМИЕРА - Матине с Рени Веселинова
-
10:30
10:30 - 11:00
По стъпките на красотата с Гери Дончева - еп. 3
-
11:00
11:00 - 11:00
Гимнастика за бременни с Ваня: Тренировка за превенция срещу болката - еп. 5
-
11:30
11:30 - 11:00
Възстановяване след раждане с Ваня: Диастаза - еп. 1
-
12:00
12:00 - 11:00
Фитнес с Диляна
-
13:00
13:00 - 11:00
Фитнес с Диляна
-
14:00
14:00 - 11:00
Йога за бременни със Светла Иванова: Втори триместър - еп. 2
-
14:30
14:30 - 11:00
Йога за бременни със Светла Иванова: Трети триместър - еп. 3
-
15:00
15:00 - 11:00
ЧАСЪТ НА КРАСОТАТА: Пътят на Йога със Сана
-
15:30
15:30 - 11:00
По стъпките на красотата с Гери Дончева - еп. 4
-
16:00
16:00 - 11:00
ЧАСЪТ НА ХРАНАТА: Комбинирай с Ани - сезон 2
-
16:30
16:30 - 11:00
Трансформирай се: да измерим калориите /сезон 1/ - еп. 5
-
17:00
17:00 - 11:00
Пилатес с Диляна Костова: Начално ниво - контрол на дишането - еп. 9
-
18:00
18:00 - 11:00
Вечерна йога с Деси Атанасова: Четвърта чакра - чакра на сърцето- еп. 4
-
19:00
19:00 - 11:00
Матине с Рени Веселинова - повторение от сутринта
-
19:30
19:30 - 11:00
Пътят на Йога със Сана
-
20:00
20:00 - 11:00
"За Връзки" - сезон 2
-
21:00
21:00 - 11:00
Изгряващи звезди с Елена Яръмова
-
21:30
21:30 - 11:00
Акция Адри - еп. 2
-
22:00
22:00 - 11:00
Запазено за родители - еп. 5
-
22:30
22:30 - 11:00
Запазено за родители - еп. 6
-
23:00
23:00 - 11:00
Предизвикателство за тялото: Табата тренировка за силна коремна преса - еп. 3
28
Април
Неделя
-
06:00
06:00 - 11:00
Ежедневен фитнес с Ралица: Извай тялото си - еп. 2
-
07:00
07:00 - 11:00
Ежедневен фитнес с Ралица: Кардио тренировка - еп. 3
-
08:00
08:00 - 11:00
Фитнес с Диляна
-
08:30
08:30 - 11:00
Бъди във форма с Рори
-
09:00
09:00 - 11:00
Запазено за родители - еп. 5
-
09:30
09:30 - 11:00
Запазено за родители - еп. 6
-
10:00
10:00 - 11:00
ПРЕМИЕРА - Матине с Рени Веселинова
-
10:30
10:30 - 11:00
Изгряващи звезди с Елена Яръмова
-
11:00
11:00 - 11:00
Ресторативни практики с Ваня: Динамичен офис - еп. 3
-
11:30
11:30 - 11:00
Йога за бременни със Светла Иванова: Първи триместър - еп. 4
-
12:00
12:00 - 11:00
"За Връзки"
-
13:00
13:00 - 11:00
Фитнес с Диляна
-
14:00
14:00 - 11:00
Йога за бременни със Светла Иванова: Трети триместър - еп. 3
-
15:00
15:00 - 11:00
ЧАСЪТ НА КРАСОТАТА: Пътят на Йога със Сана - нов сезон
-
15:30
15:30 - 11:00
По стъпките на красотата с Гери Дончева - еп. 3
-
16:00
16:00 - 11:00
ЧАСЪТ НА ХРАНАТА: Комбинирай с Ани - сезон 2
-
16:30
16:30 - 11:00
Комбинирай с Ани - сезон 1
-
17:00
17:00 - 11:00
Пилатес с Диляна Костова: Начално ниво - контрол на дишането - еп. 9
-
18:00
18:00 - 11:00
Вечерна йога с Деси Атанасова: Шеста и седма чакра - трето око и теме - еп. 5
-
19:00
19:00 - 11:00
Матине с Рени Веселинова - повторение от сутринта
-
19:30
19:30 - 11:00
Изгряващи звезди с Елена Яръмова
-
20:00
20:00 - 11:00
Време за йога със Светла Иванова - еп. 5
-
20:30
20:30 - 11:00
Време за йога със Светла Иванова - еп. 6
-
21:00
21:00 - 11:00
Трансформирай се: да измерим калориите /сезон 2/ - еп. 5
-
21:15
21:15 - 11:00
Трансформирай се: да измерим калориите /сезон 2/ - еп. 6
-
21:30
21:30 - 11:00
Трансформирай се: да измерим калориите /сезон 2/ - еп. 7
-
21:45
21:45 - 11:00
Трансформирай се: да измерим калориите/сезон 2/ - еп. 8
-
22:00
22:00 - 11:00
Матине с Рени Веселинова - повторение от сутринта
-
22:30
22:30 - 11:00
"За Връзки"
-
23:30
23:30 - 11:00
Йога за бременни със Светла Иванова: Първи триместър - еп. 4
29
Април
Понеделник
-
06:00
06:00 - 11:00
Вечерна йога с Криси: Виняса за поздрав на слънцето - еп. 4
-
07:00
07:00 - 11:00
Фитнес с Диляна
-
07:30
07:30 - 11:00
Бъди във форма с Рори
-
08:00
08:00 - 11:00
Вечерна йога с Криси: Виняса за поздрав на слънцето - еп. 4
-
09:00
09:00 - 11:00
Предизвикателство за тялото: Табата и кардио тренировка - еп. 2
-
09:30
09:30 - 11:00
Фитнес с Диляна
-
10:00
10:00 - 11:00
Гимнастика за бременни с Ваня: Упражнения за контрол на теглото и енергичност - еп. 1
-
10:30
10:30 - 11:00
Гимнастика за бременни с Ваня: Динамична тренировка за тазобедрени стави - еп. 2
-
11:00
11:00 - 11:00
Трансформирай се: да измерим калориите /сезон 1/ - еп. 7
-
11:30
11:30 - 11:00
Изгряващи звезди с Елена Яръмова
-
12:00
12:00 - 11:00
Пилатес с Диляна Костова: Тренировка на килимче - еп. 8
-
13:00
13:00 - 11:00
Матине с Рени Веселинова - повторение от събота
-
13:30
13:30 - 11:00
"За Връзки"
-
14:30
14:30 - 11:00
Гимнастика за бременни с Ваня: Динамична тренировка за тазобедрени стави - еп. 2
-
15:00
15:00 - 11:00
ЧАСЪТ НА КРАСОТАТА: Пътят на Йога със Сана
-
15:30
15:30 - 11:00
По стъпките на красотата с Гери Дончева - еп. 4
-
16:00
16:00 - 11:00
Матине с Рени Веселинова - повторение от неделя
-
16:30
16:30 - 11:00
Надя Дейли, сезон 2 - еп. 4
-
17:00
17:00 - 11:00
Изкуството да бъдеш - еп. 5
-
18:00
18:00 - 11:00
Пътят на Йога със Сана
-
18:30
18:30 - 11:00
Пътят на Йога със Сана
-
19:00
19:00 - 11:00
"За Връзки"
-
20:00
20:00 - 11:00
Матине с Рени Веселинова - повторение от събота
-
20:30
20:30 - 11:00
По стъпките на красотата с Гери Дончева - еп. 6
-
21:00
21:00 - 11:00
Швъргалото: Експериментална Архитектура - еп. 2
-
22:00
22:00 - 11:00
Вечерна йога с Криси: Виняса за поздрав на слънцето - еп. 4
-
22:30
22:30 - 11:00
Вечерна йога с Криси: Виняса за поздрав на слънцето - еп. 4 - 2 част
-
23:00
23:00 - 11:00
Фитнес с Диляна
-
23:30
23:30 - 11:00
Бъди във форма с Рори
30
Април
Вторник
-
06:00
06:00 - 11:00
Вечерна йога с Криси: Виняса - средно ниво - еп. 5
-
07:00
07:00 - 11:00
Фитнес с Диляна
-
07:30
07:30 - 11:00
Бъди във форма с Рори
-
08:00
08:00 - 11:00
Вечерна йога с Криси: Виняса - средно ниво - еп. 5
-
09:00
09:00 - 11:00
Предизвикателство за тялото: Табата тренировка за силна коремна преса - еп. 3
-
09:30
09:30 - 11:00
Фитнес с Диляна
-
10:00
10:00 - 11:00
Ресторативни практики с Ваня: Динамичен офис - еп. 3
-
10:30
10:30 - 11:00
Ресторативни практики с Ваня: Силен кръст - еп. 4
-
11:00
11:00 - 11:00
ЧАСЪТ НА ХРАНАТА: Комбинирай с Ани - сезон 2
-
11:30
11:30 - 11:00
Изгряващи звезди с Елена Яръмова
-
12:00
12:00 - 11:00
Пилатес с Диляна Костова: Начално ниво - контрол на дишането - еп. 9
-
13:00
13:00 - 11:00
Матине с Рени Веселинова - повторение от неделя
-
13:30
13:30 - 11:00
Надя Дейли, сезон 2 - еп. 1
-
14:00
14:00 - 11:00
Ресторативни практики с Ваня: Динамичен офис - еп. 3
-
14:30
14:30 - 11:00
Ресторативни практики с Ваня: Силен кръст - еп. 4
-
15:00
15:00 - 11:00
ЧАСЪТ НА КРАСОТАТА: Пътят на Йога със Сана
-
15:30
15:30 - 11:00
По стъпките на красотата с Гери Дончева - еп. 1
-
16:00
16:00 - 11:00
Изгряващи звезди с Елена Яръмова
-
16:30
16:30 - 11:00
Комбинирай с Ани - нов сезон
-
17:00
17:00 - 11:00
"За Връзки"
-
18:00
18:00 - 11:00
Пътят на Йога със Сана
-
18:30
18:30 - 11:00
Пътят на Йога със Сана
-
19:00
19:00 - 11:00
Запазено за родители - еп. 7
-
19:30
19:30 - 11:00
Запазено за родители - еп. 8
-
20:00
20:00 - 11:00
"За Връзки"
-
21:00
21:00 - 11:00
Пилатес с Диляна Костова: Пилатес с хореография- еп. 13
-
22:00
22:00 - 11:00
Вечерна йога с Криси: Виняса - средно ниво - еп. 5
-
23:00
23:00 - 11:00
Фитнес с Диляна
-
23:30
23:30 - 11:00
Бъди във форма с Рори